BezpiecznaCiaza112023

Suknie do porodu

11 lata 11 miesiąc temu #362256 przez martela89
Na baby shower tak ale do porodu to głupota (to oczywiście moje zdanie) ja mam gdzieś jak ja wyglądam do porodu ważne,żeby wszystko sprawnie poszło,matko może jeszcze tipsy i makijażystkę ze sobą zabrać :unsure: A no i koniecznie fotograf :dry:

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362305 przez sylka
Jak dla mnie zbędny wydatek. Rodziłam w zwykłej koszuli z guziczkami do karmienia i wystarczyła. I tak fasonu tej sukienki nie bedzie widac jak się leży na łóżku do rodzenia a i nikt nie zwraca uwagi w co ubrana jest pacjentka bo najważniejsza jest szybka reakcja personelu. No chyba że mama dla własnego lepszego samopoczucia chce takową założyć. Ja w głowie miałam tylko myśl, by szybko urodzić i z synkiem by było wszystko dobrze to jak wyglądam zeszło na 2 plan. Takie jest moje zdanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362622 przez MoNiaaa
czego tu jeszcze nie wymysla...
moim zdaniem to tez glupota! zreszta ta"suknia" i tak wyglada ja koszula tylko bardziej powycinana..
po za tym za taka cene lepiej cos dzieciaczkowi kupic co napewno bardziej sie przyda i bedzie dluzej sluzylo a taka suknia po porodzie do wyrzucenia pewnie albo do spania w domu wiec bez sensu

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362863 przez KAMI
zdecydowanie dużo za dużo kosztuje !!! ja zabieram do porodu koszulę taką, której nie będzie mi żal wyrzucić, zgodnie z sugestiami położnej. Dopiero na po porodzie mam ładne nowe do karmienia koszule

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362924 przez Martynka__89
Właśnie dziś w DD mówi coś o fotografie przy porodzie, tak więc wszystko można :/ Kurde za 150 zł lepiej kupić coś dziecku jest tyle wydatków. A koszula, kogo ona obchodzi podczas porodu :cheer: . Ja na szybko miałam moja ściąganą i ubrana skąpą szpitalna specjalną do CC tak więc po co wydawać kasę jak poród nie pójdzie tak jak byśmy chciały i jak w moim przypadku szybka decyzja o CC i bez zakupionej koszuli... Po za tym kobieta jest w takim stanie że naprawdę wszystko jej jedno co ma ubrane...



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362932 przez antosia
Tak jak wspominałam chodzi o baby shower - więc kupię.
Akurat moja siostra ceni komfort i raczej na sobie nie oszczędza, więc sądzę, że jej to przypadnie do gustu. A zresztą napisze wam ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #363153 przez martela89
Ja też nie oszczędzałam na ciuchy ciążowe ale ta sukienka nie jest nawet ładna,wolała bym dobrej jakości koszulę.

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368830 przez madziaska
Podczas porodu nie mysli sie w co sie jest ubranym ;) Lepiej kup cos dla dzidziusia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369062 przez Emme
ja jestem z tych osób, co wolą praktyczne prezenty i nie chciałabym takiego. poza tym w moim szpitali i tak każą przebrać się w ich koszulę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371184 przez Kasiulka
To jest jedna z tych rzeczy na które mi samej byłoby szkoda wydać pieniędzy, ale gdybym od kogoś dostała na pewno bym się ucieszyła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606907 przez JakaJaKachna
Ludzie, czy widziałyście swoje koszulki po porodzie? Nie wiem, czy to standard, ale moja koszula była tak pokrawawiona, uświniona nie wiadomo czym, ze jedyne do czego się nadawała, to kosz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759704 przez Bombka
Po pierwsze jak na sukienkę 'na raz' (bo do porodu) to ja bym tyle nie zaplacila.
Zwłaszcza, że tak jak napisała moja poprzedniczka - po porodzie często piżamy są do wyrzucenia! Ja miałam do porodu i potem na noc zwykłą piżamę do karmienia, coś takiego http://allegro.pl/pizama-ciazowa-do-karmienia-s-m-ziel-i3569192216.html
Rozpinana od szyi po pachę z każdej strony, przez to super wygodna, bo wystarczy odpiąc kilka guzikow i przystawic dziecko raz do prawej piersi, raz do lewej.
Teraz przy drugim porodzie też sobie taką kupię.
A na baby shower to faktycznie, lepiej kupić coś praktycznego, bo wydatków przy pierwszym dziecku jest sporo. Najlepiej zapytaj siostry co potrzebuje albo co by chciała dostać? Teraz wszędzie można kupić takie fajne kołderki i poduszki z minky, mi się strasznie podobają! Przy pierwszym dziecku pamiętam że strasznie długo szukałam pościeli z płaską poduszką. Koleżanka poradziła mi Ferretti i szczerze mówiąc średnio byłam zadowolona. Kołdra miała być oddychająca, dziecko się miało pod nią nie pocić itp, a pociło się i to okropnie! W tych kolorowych z minky jestem po prostu zakochana! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1069977 przez anieczka2246
Nie ma co się stroić do porodu. Jak nas szybko złapie, to nie będzie czasu i chęci na przebieranie się. Warto pomyśleć o koszuli ciążowej, takiej która przyda się również do karmienia. Tutaj mają fajne propozycje sklep.cornette.pl/kobiety/koszule-ciazowe-kobieta-karmiaca.html Często można u nich złapać fajne promocje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1070057 przez widlo
to torchę przesada :) tobie ma być wygodnie a nie wyglaać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070078 przez Bibulka
Mi się podobają sukienki do porodu z granatovo a dodatkowo zakupem wspieramy fundacje rodzić po ludzku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl